ODBOROVÝ ZVÄZ KOVO
Miletičova 24, 815 70 Bratislava 1
0421-2-32441 174 info@ozkovo.sk

*** KOVÁCI V ARRIVE NITRA VYHLÁSILI ŠTRAJKOVÚ POHOTOVOSŤ - ZBIERAJÚ PODPISY NA VYHLÁSENIE ŠTRAJKU***  *** OD JÚLA SA ZVÝŠILA HODNOTA GASTROLÍSTKOV ***  *** U.S.STEEL KOŠICE PLÁNUJE PREPUSTIŤ 2500 ZAMESTNANCOV *** 
Vyhľadať: 
AKTUALITY

NÁVŠTEVY 
Celkovo: 875183
Dnes: 467
Užívateľov online: 8
PRIHLÁSENIE 
Prihlasovacie meno:
Heslo:
ŠTÚROVO 
KRPÁČOVO 
             Víkend na chate
Ubytovanie v KRPÁČOVE 
Odborový zväz KOVO ponúka členom, ale i nečlenom, možnosť rekreácie vo svojej  chate v Krpáčove

!!! Pred rezerváciou si preverte voľné kapacity a termín !!!V pôvabnej podhorskej oblasti Krpáčovskej doliny na južnej strane Nízkych Tatier sa nachádza rozsiahle turistické stredisko Krpáčovo. Odborový zväz KOVO ponúka svojim členom, ako aj ostatným dovolenkárom, ktorí radi obdivujú krásy nášho Slovenska počas celého roka, možnosť krásnej rodinnej, ako aj priateľskej dovolenky vo svojej  turistickej chate, v ktorej vás s radosťou očakáva. 
Chata sa nachádza v prekrásnom tichom ihličnatom lese, kde sa v štyroch útulne zariadených izbách  môže ubytovať až 14 osôb. Vzhľadom k tomu, že  každý návštevník si musí stravu zabezpečiť sám, je mu  k dispozícii moderne zariadená kuchyňa s jedálňou. K spríjemneniu celého pobytu poslúži spoločenská miestnosť, vybavená krbom a TV.   

Krpáčovo leží blízko vyústenia Vajskovej doliny, ktorá je  jednou z najdlhších a najkrajších dolín v mikroregióne Chopok – juh. Vajskova dolina je málo poznačená civilizáciou a tak dýcha romantikou. Turistov v nej uchvacujú mohutné vodopády Vajskovho potoka, neobyčajnej scenérie a divé úbočia Skalky. Pozoruhodnosťou Krpáčova je ponorný potok. 8 km od strediska sa nachádza Bystrianska jaskyňa. Jazierko neďaleko chaty ponúka možnosť vykúpať sa, člnkovať, vyskúšať si jazdu na koni Vajskovou dolinou,ale oddýchnuť si a využiť voľný čas môžete aj na splave Hrona z Lopeja do Banskej Bystrice. Pre priaznivcov golfu je tu možnosť zahrať si na 18-jamkovom golfovom ihrisku na Táľoch, pozrieť sa pod hrebeň Nízkych Tatier, vybrať sa na Tále s prírodným kúpaliskom pod hotelom Partizán, na Trangošku a Srdiečko sedačkovou lanovkou na Kosodrevinu a Chopok, hrebeňovú túru na Ďumbier alebo Dereše, do Hronca s využitím atraktívnej jazdy rychlokoľajnou lesnou železničkou do Čierneho Balogu a Vydrova. Ak počasie nepraje k prechádzkam alebo športovaniu, sú tu k dispozícii služby neďalekých hotelov. V horskom hoteli HydroKrpáčovo  si môžete okrem  príjemného posedenia pochutnať na slovenských špecialitách, zahrať si biliard, stolný tenis, ako aj relaxovať vo fitness centre a saune. Môžete využiť aj služby neďalekého hotela Junior s krytým bazénom a kolkárňou. Na Krpáčove si každý turista príde na svoje počas celého roka. Na jar a v lete sú okolité lúky zakvitnuté nepreberným množstvom farieb. V zime tu nájdu relax  hlavne lyžiari a sánkari, pre ktorých sú okrem bežeckých tratí pripravené aj dva  umelo zasnežované lyžiarske  svahy.  Jeden z nich je v blízkosti našej chaty. 

Do našej chaty sa dostanete z Banskej Bystrice alebo Brezna,  kde v obci  Lopej je odbočka na Dolnú Lehotu, odtiaľ na Krpáčovo. 
GPS: N 48° 52’ 11,75”, E 19° 32’ 42,56”

Pre bližšie  informácie kontaktujte:

 
P. Igor SÉLEŠ 
OZK SERVICE, spol. s r.o.
Miletičova 24,  815 70 Bratislava 
tel. číslo: 02/32441 172, mobil:  0903 715 912
prípadne e-mailom: seles@ozkovo.sk   


Cenník ubytovania.

  NEVÁHAJTE A PRÍĎTE NÁS NAVŠTÍVIŤ, URČITE NEOĽUTUJETE! 
TOTO BUDE DOVOLENKA ŠPECIÁLNE PRE VÁS!

07.08.2019 Zavrieť článok OZ KOVO
Zobraziť diskusiu k článku
Počet príspevkov v diskusii: 2
Posledný príspevok z: 20.10.2015 20:28:19
Autor posledného príspevku: Jusepe

Hypotekárne výhody od Hypo Consulting 

Hypo Consulting s.r.o. je špecializované hypotekárne centrum, ktoré ponúka členom odborov vybaviť hypotekárny úver za zvýhodnených podmienok. Ak chcete vybaviť novú hypotéku, nemusíte obchádzať každú banku zvlášť, aby ste pre seba získali to najlepšie riešenie.
Bezplatne Vám vytvoríme porovnanie ponúk všetkých bánk, vyberieme optimálne riešenie, zaistíme najvýhodnejšie podmienky a hypotéku Vám vybavíme. Ak chcete vymeniť alebo prefinancovať existujúcu nevýhodnú hypotéku, taktiež Vám pomôžeme.

Viac informácií získate TU

Hotely SOREA 


Pre všetkých klientov, ktorí sa pri rezervácii pobytu v hoteloch SOREA, v CK SOREA alebo pred poskytnutím služby v športovo-relaxačných prevádzkach SOREA preukážu niektorým z nižšie uvedených identifikačných dokladov (ID), platia nasledovné zľavy a výhody. TU

ČSOB pre členov odborov 

              SMART účet
              ČSOB účet pre členov odborov
              Hypotéka s mimoriadnymi splátkami
              ČSOB bonus program
              Povinné zmluvné poistenie
                                                                Asistenčné služby k PZP
                                                                Konsolidácia úverov

 


previous year  previous month august 2019 next month  next year  
Po Ut St Št Pi So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8

Dnes je streda, 21.8.2019
Meniny má Jana,
zajtra Tichomír

TIEŽ NÁS NÁJDETE NA 
 
 
     
  Created by www.elprins.sk. ADALUNA c.m.s. (c) 2010. All rights reserved.